Byala, Bułgaria

Baza w Bułgarii

Polska Szkoła windsurfingu BINGO Sport w Byala, w Bułgarii.

Byala - jest spokojną, malowniczo położoną na górskim zboczu nadmorską miejscowością oddaloną zaledwie 5 km od turystycznego kurortu Obzor, w połowie drogi z Burgas do Varna. Piękna, długa i piaszczysta plaża rozciąga się między dwoma zjawiskowymi, skalistymi klifami. Stacja sportów wodnych znajduje się na skraju centralnej plaży, z parkingiem, własnym tarasem widokowym oraz w pobliżu beach baru. Ustronna i piaszczysta plaża to doskonałe miejsce na naukę windsurfingu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów oraz dla freeriderów odpoczywających nad Morzem Czarnym. 

W ofercie sprzętowej szkoły windsurfingu znajduje się ponad 40 desek RRD i 60 żagli Naish, natomiast na bezwietrzne dni oferuje wakeboard oraz SUP, a podczas dużego zafalowania – Z uwagi na klimat, przyjazną atmosferę oraz niskie ceny pobytu do Byala każdego roku przyjeżdża bardzo dużo Rosjan, 8000 z nich posiada tutaj już własne apartamenty, a ich liczba dynamicznie rośnie, to bardzo istotna informacja aby rozpocząć z nami współpracę i promować naszą szkołę windsurfingu. 

Zapraszam do współpracy Mariusz Nawrocki, tel. +48 603 94 84 73, mailto:byala.bingo@wp.pl

Wołodia Azarov, tel. +7 985 185 41 03, mail: asdf-222@list.ru

Byala Miejscowość

Na środkowym wybrzeżu Bułgarii znajduje się miejscowość Biała. Tak jak większość miejscowości na wybrzeżu Morza Czarnego, miasteczko ma swoją bogata historie, sięgająca czasów starożytnych.

Amfiteatralny układ terenu sprawia, że z każdego miejsca miasta widać morze. Biała jest miejscowością, która dopiero od paru lat zaczęła dynamicznie się rozwijać.

Niskie ceny noclegów i gastronomi, miła rodzinna atmosfera w miasteczku, wolno płynący czas i piękna pogoda ,to zalety tego miejsca. Każdy kto zapragnie poczuć prawdziwą Bułgarię, tę Bułgarię z przed wielu lat, Bułgarię bez komercji i turystycznego gwaru powinien odwiedzić to piękne miejsce.

Od południa i północy Białą otaczają winnice. Mieszkańcy Białej poza rybołówstwem i turystyką, od wczesnej jesieni produkują tu wspaniałe, słynące na całą Bułgarię wina.

W południowej części miasta znajduje się przystań jachtowa oraz baza rybacka.

Plaże Białej.
Centralna plaża Białej ,to urokliwy zakątek miasta otoczony białymi skałami. Czysty złocisty piasek, łagodne wejście do morza to raj dla całych rodzin. Podobno to dobre miejsce dla surferów . Jadąc przez winnice na północ od Białej doszukaliśmy się miejsca o nazwie Kara Dere. Rajska plaża bułgarskiego wybrzeża. Szeroka, kilkukilometrowa plaża, brak śladów jakiejkolwiek komercji, pozwala na 100% relaksu. Wylegując się na plaży można tu zaobserwować potężny jacht regularnie kursujący pomiędzy Warną a Burgas.

Oferta